ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 00:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   -(¯`v´¯)-».BÜTÜN KIZLAR TOPLANDIK»-(¯`v´¯)-»
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

playboyfato

playboyfato resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 19:38:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
[QUOTE=lola1903]

ühühühü.öncelikle saygılar sevgilerbenim derdim şu.ccde  erkeklerin bazıları kızların konuşmadığı için çok ukala kendilerini beğenmiş olduklarını söylüyolar.peki neden?bunun bir çok nedeni var. BİKERE CCNİN %40KIZ KILINDA ERKEK HALK ARASINDA (****)DERİZSONRA SONRA %10 YA MSNDEDİR YADA PC BAŞINDA YOKTUR AMA BAZILARI BUNU AKIL EDEMİYOR.%10 ZATEN KONUŞMUYODUR O ONLARIN SORUNU.DİĞER KALANLARDA ZATEN BENİM GİBİ ÇENESİ DÜŞÜKLER.ONLARDA Bİ YIĞIN ABAZAYLA UĞRAŞIYOR.BAZILARIDA NİYE KONUŞMİCAKSANIZ GİRİYOSUNUZ DİYO.MESELA BEN EĞLENCESİNE GİRYOM.BİDE BAZILARIYLA KONUŞMAYINCA KÜFÜR EDİYOLAR.NEYSE KIZLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.DESTEK VERİN KIZLAR ADINA 

ÇOK HAKLISIN KARDEŞİM SANA KATILIYORUM BU ERKEKLERDEN BIKTIK ARTIK YA]

playboyfato

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 19:42:35sohbet oyun linki
xCadiKisKedix :
 Erkekler ole bi yana$ioki, " slm, tanisalim mi, msn farmi, neden konusmuyosun, neden geldin buraya konusmuosan, tek viplerle mi konusuluo burda " vs.... Neden konusmadigimizi soleyeyim.. Bi insana nasil yakla$ilir ilk once onu ogrenin, Ole bi yakla$iyorsunuz ki insanlar laflarinisdan bikiyor, ozel muhabbet isticeginize, odanin sohbetine girin, guzelce bi iki espiri yapin, selami odadaki herkse ferin , kisisel olarak kizlara fermeyin.. Toplu sohbetlere girin ozmn cok goruceksiniz konu$an kiz:)
ARKADAŞIM ÇOK İY BİR KONUYA AYAK BASMIŞSIN BU SEREFSİZ LERDEN KURTULMAMIZ LAZIM BAZEN İÇLERİNDEN İNSAN ÇIKIYOR İNSAN Bİ NASILSIN DİYE SORAR AMA ONLAR HEMEN MSN VARMI ÖZELE GEÇELİM SEX YAPALIMMI GİBİ ŞEYLER DÜŞÜNÜYOLAR AHLAKSIZ LAR BUNA Bİ ÇARE OLMALI ARKADAŞLAR SONUNA KADAR ARKANDAYIM ARKADAŞIM BIRAVI

playboyfato

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 19:47:26sohbet oyun linki
LOLA BIRAVO ARKADAŞIM SON DERECEDE ARKANDAYIM ÇOĞU ERKEK KIZ KILIĞINA GİRİYOR BU NA BİÇÖZÜM OLMALI HEMEN GİRİYOLAR ODAYA SLM FATO NASILSIN ÖZELE GEÇELİM MSN VARMI SEX E NE DERSİN BÖYLE ŞEYLER YANLIŞ ÖNCE Bİ TANIŞ ESPİRİ YAP GÜLDÜR SEVİNDİR KARŞINDAKİNİ KALBİNDE GÜZZEL Bİ YERİ OLSUN AMA YOK SİZ SLM NASILSIN MSN VARMI SEX YAPALIMMI DAHA NELER NELER YA BÖYLE OLMAZ BİRAZCIK İNSA OLMALISINIZ TOPLUMA KARIŞIN ÖZCE ARKADAŞLIK KURUN ONDAN SONRA GELİN NE YAPARSANIZ YAPIN NEDEN Bİ İNSAN KONULMAYIN CA KÜFÜR EDİYORSUNUZ KENDİNİZİ KÜFÜR ETTİĞİNİZ İNSANNIN YERİNE KOYUN AYIP DEĞİLMİYANİ LÜTFEN ARAKDAŞLAR BİRAZ CIK İNSAN OLUN Bİ İNSAN BURUYA İLLAKİ CHAT YAPMAYA  GELİR EYLENMEYE GÜLMEYE GEREKTİĞİ ZAMAN AĞLAMA YA GELİR LÜTFEN BİZİ ANLAYIN BİZİ KENDİNİZİN YERİNE KOYUN LÜTFEN RİCA EDİYORUMMMMMMMMM

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 20:00:07sohbet oyun linki

kıza  allah aşkına benıccdebul senıöpücem yanıbukadarolur    sen bızımhıslerın   tercümanısın   kardesım  bırdekonuşmıcam   deyın  NEDEN demıyorlarmı  ölüyorum  bitiyorumacabaoan yanımda olsa başınane  neler  vgeıcenı   bılse abazaların   elınde  kaldık  salona    gırdım  selam  dedık zaten   önce  versekmı   acaba   selam   dıye  düşün meden  edemıyorum  önce kendımı  saglama  alıp  hertürlü   saldırıya   karşı  ondan  sonra  selam  dıyom  hadı  selam kısmını   atlattık  dıyelım  nasılsın  dedıler  sende   boş  bulunup  iyiyim  dersen  bıranda   kıyamet  kopuyor  etrafın    sarılıyor  allahım  fıttırıyorum   msn  varmı   neden  konuşmuyon özelı  aç  bişey  dıcem  kendını  begenmış  bu   cümlelerı  evde  yasakladım   konuşanı  döfüyom hadı  bunları  geçtık  ya  kadın nıkındekıler  bunlarla  kadın  dıyemı  konuşcaz erkek dıyemı  ama  bı  gercek  varkı ben  çok  gülüyorum  ve  artık tıksıntı duyuyorum  kızlar  buişe  bı  care  bulmak  lazım  bence  iyi   dayanıyoruz  sapıklara  kadın nıklılere  abazalara lezlerı  unutmayalım   onlar   ayrı  bırdert  ama  ne yapalımkı  cc   de  normalını  bulmak   çok  zor   hepımıze  kolay  gelsın  allah   yardımcınız  ve  kısa  sürede  kurtulmayı  nasıp  etsın  haydı  hep  beraber   AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 20:10:34sohbet oyun linki

Kıslağğğğğğğğ Saygılar

xswetyxlolax

xswetyxlolax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 20:15:45sohbet oyun linki
kızlar yorumlarınız ve desteğiniz için teşşekkür ederim.iyikide böyle bir başlığı açmışım.çünkü ccdeki genel ve ortak sorunu bu kızların.nasıl bir çözümü olur bunların bilmiyorum.ama kız kılında erkeklerin yani (******)çözümü içn sadece engelleme butonuna basabiliriz.vipler için öyle bir imkanımız yok malesef.abazalar içinde.bunlar virüs gibi gitgide artıyonerde bi kro,bi hanzo var bizi buluyo.erkekler için hava hoş.ama şöyle diyebilirimki kız kılında olan erkeklerde kız olmanın zorlunu biliyolrdır.çünkü onlarada sulanıyolardır.hele bide foto koydularmı sonunu siz düşünün

cadimelek

cadimelek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2007 Sal 16:46:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lola ablacım sonuna kadar seni destekliyorum..Bu salaklardan bıktık artık..

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir